Ależ intensywny weekend za nami!
❤ W 3 dni podczas Dubnický folklórny festival zatańczyliśmy aż 6 koncertów ❤ Tańczyliśmy m.in. na terenie ruin prawdziwego Zamku Beckov z XIII wieku oraz na dziedzińcu osiemnastowiecznego dworu, gdzie postawiono scenę, na której zaprezentowało się aż 11 grup tanecznych i wokalnych zarówno ze Słowacji jak i z za granicy. Tym razem mogliśmy pokazać pełen repertuar przygotowany na ten wyjazd.
Występy spotkały się z gromkimi brawami, a oklaskiwał go m.in. ambasador Polski na Słowacji (Ambasada Polski na Słowacji). Wielkie podziękowania kierujemy do organizatorów, władz miasta Dubnica nad Váhom oraz Klub Polski Bratyslawa za zaproszenie i wspaniałą gościnę.
Patryk Rutkowski dziękujemy za kolejny w tym roku program artystyczny oraz opiekę merytoryczną nad naszym Zespołem, muzyce z Damian Cwynar na czele, akompaniatorowi Remigiusz Szczecina, Benedykt Poręba za motywację, niesamowitą cierpliwość, niespożyte zasoby energii i przekazywaną wiedzę/doświadczenie oraz ZPiT AGH „Krakus” im. Wiesława Białowąsa za ratunek w ostatniej chwili.
Wielkie brawa kierujemy dla NAJLEPSZEGO KIEROWCY EVER – Pana Skorpiona 🙂 i Biuro Podróży Maxim Nowy Sącz Touroperator za wesołą i bezpieczną podróż 🙂