🎖🎖🎖
Odznaka „Zasłużony dla Kultury Polskiej” dla naszego Kierownika – Kamila Wiatra❤
Wczoraj w Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu odbyła się wspaniała uroczystość, podczas której Poseł Patryk Wicher oraz Radni Województwa Małopolskiego Marta Mordarska, Grzegorz Biedroń oraz Jadwiga Wójtowicz wręczyli odznaczenia osobom wyróżniającym się w tworzeniu, upowszechnianiu i ochronie kultury. Odznakę nadało Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Gratulujemy wszystkim odznaczonym 🙂
——————–
🟢Są Wielcy Ludzie, których czasem nie widać, czasem nawet nie słychać, a bez Nich żaden mechanizm nie mógłby zadziałać – taki jest właśnie Kamil Wiatr – Kierownik Zespół Regionalny Mystkowianie – The Polish Folk Song And Dance Ensemble.
🟢Kamil dba, by każdego roku nasz zespół wyjechał w najdalsze krańce świata, organizując nie tylko cały wyjazd, ale i zdobywając potrzebny na ten cel „grosz”. Dzięki Jego pracy, walki z wnioskami granatowymi możemy tak pięknie wyglądać, a nasza garderoba funkcjonuje w „excelowskim” porządku. To właśnie On przygotowuje wszystkie informację o naszym zespole, wypełnia karty zgłoszeń, przygotowuje opisy i jest współtwórcą naszych mediów społecznościowych.
Choć Kamila widać, bardzo rzadko, to właśnie My Mystkowianie jesteśmy jego obrazem. Jesteśmy z Ciebie dumni!
Twoi Mystkowianie ❤
——
MałopolskaUrząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
Gminny Ośrodek Kultury w Kamionce Wielkiej