Ależ weekend za nami!
❤ Grupa naszych Starostów realizowała kolejny etap zadania „Ludowa Brygada 65+”, który miał na celu wzrost aktywności małopolskich seniorów w obszarze kultury ludowej oraz stworzenie im warunków rozwoju kompetencji kulturowych, które bezpośrednio przyczynią się również do wszechstronnego rozwoju uczestników projektu. Dodatkowo zadanie ma na celu budowanie pozytywnego wizerunku starości oraz integracji międzypokoleniowej. W weekend nasi seniorzy odpoczywali w malowniczo położonym Harenda Residence. Poza degustacją lokalnych potraw, zwiedzali Muzeum Tatrzańskie im. dra Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, podziwiali ośnieżone szczyty z PKL Gubałówka oraz regenerowali siły w Chochołowskie Termy. Wieczorne rozmowy nie miały końca, a dobrej integracji sprzyjała zaskakująca nas wszystkich zimowa aura. Mamy nadzieję, że wspólny weekend przełoży się na świetną atmosferę podczas koncertów, a zdobyte siły pozwolą wytańczyć polki, walczyki i sztajerki.
❤ W piątek nasza delegacja: Emilka i Gabrysia wzięły udział w Lachowskich Zaduszkach, które były organizowane w Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ oraz Stowarzyszenie Lachów Sądeckich. Niesamowite wydarzenie, pełne zadumy i wspomnień na długo pozostanie w naszej pamięci.
❤ W weekend mieliśmy również wielką przyjemność wziąć udział w Jubileuszach zaprzyjaźnionych zespołów – ZPiT Kurpie Zielone oraz Zespół Regionalny Janczowioki . Dominika, Łukasz, Ania, Emilka i Gabrysia od wszystkich Mystkowian przekazały okazjonalne upominki oraz złożyły oficjalne życzenia. Jeszcze raz życzymy Wam wielu lat cudownych tańców, śpiewów, festiwali i niekończącej się satysfakcji z tego, co robicie. Bądźcie zdrowi, silni i realizujcie Wasze kolejne cele i marzenia. Wszystkiego najlepszego 🙂
————————
Projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.
Logo Małopolska
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, szalik i tekst „Srebrna M MAŁOPOLSKA Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego "Ludowa Brygada 65+" AKTYWNY SENIOR”