PARTNEREM GŁÓWNYM NASZYCH PRZYGOTOWAŃ ORAZ CAŁEGO PRZEDSIĘWZIĘCIA BYŁA MAŁOPOLSKA!!!

Logo Małopolska

5 maja 2022 roku w Teatro Vallarta odbyła się niesamowita GALAS DEL FOLKLOR INTERNACIONAL, podczas której mieliśmy wielki zaszczyt zaprezentować się z wykonawcami z Meksyku oraz Kolumbii. Specjalnie na to wydarzenie przygotowaliśmy 60 minutowy koncert, podczas którego zaprezentowaliśmy folklor Pogórza, Lachów Sądeckich z centralnej części regionu oraz Lachów Sądeckich z pogranicza lachowsko – pogórzańskiego.

    

Żywiołowy układ przygotowany przez naszego choreografa Patryka Rutkowskiego, wspaniała muzyka (Damian Cwynar, Jakub Sromek, Łukasz Kowalik, Kacper Michalik oraz Karol Joniec) oraz bogactwo strojów (przebieraliśmy się podczas występu pięciokrotnie) oczarował prawie tysięczną publiczność zgromadzoną w miejskim teatrze.

 

Po finale podczas którego zaprezentowaliśmy krakowiaka sądeckiego oraz ciętą polkę owacje na stojąco i aplauz nie miały końca!!! Bisowaliśmy dwukrotnie, a do czerwoności publiczność rozgrzała zaśpiewana po hiszpańsku „Kukułeczka”. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za to wspaniałe przeżycie i niezapomniane chwile <3

 

Tutaj znajdziecie nasz występ 🙂 Dobrego oglądania!