Na początku tygodnia dzielimy się z Wami wspaniałą wiadomością!
Partnerem Głównym naszego udziału w Festival Vallarta Azteca del Folclor Internacional w dniach 27 kwietnia – 12 maja 2022 r. w Meksyku jest Małopolska 😍
36- osobowa delegacja Zespołu Regionalnego Mystkowianie przed ponad 2 tygodnie będzie prezentować bogactwo kulturowe Sądecczyzny w pięknym miasteczku nad Oceanem Spokojnym.

Gdzie jedziemy?
Nie ma nic piękniejszego niż malownicze, nadmorskie miasteczko położone na wzgórzach. To właśnie Puerto Vallarta w Meksyku – mała miejscowość nad Zatoką Banderas wybudowana w kolonialnym stylu, pełna romantycznych uliczek, pubów, restauracji i piaszczystych plaż. Jest tu wszystko: od walki byków, pływania z delfinami, aż po wyśmienitą kuchnię. Puerto Vallarta to miejsce, po którym można spacerować godzinami. Warto wtedy zajrzeć do świątyni Nuestra Senora de Guadelupe oraz na targ Mercado Rio Cuale.

Gdzie wystąpimy?
Cały czas z niecierpliwością oczekujemy na szczegółowy plan naszego wyjazdu. Wiemy już jednak, że otwarcie festiwalu odbędzie się w malowniczej miejscowości Tomatlan (miasto i gmina w stanie Jalisco, na południe od Cabo Corrientes w środkowo-zachodnim Meksyku), a 5 maja obok zespołów z Meksyku i Kolumbii zaprezentujemy się przed 2- tysięczną widownią Teatro Vallarta.


__________________________

Partnerem Głównym Przedsięwzięcia jest Małopolska