W ubiegłym tygodniu przyłączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji #hot16challenge2, której celem jest walka z pandemią koronawirusa. Do wyzwania polegającego na nagraniu klipu i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek zachęcił nas  zaprzyjaźniony Zespół Regionalny Magurzanie.

Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka – „Beef z koronawirusem #Hot16challenge” dla Siepomga.pl Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z pandemią. Zbiórka jest dostępna pod adresem: siepomaga.pl/hot16challenge.

Pierwszy lachowski challenge powstał przy zaangażowaniu członków naszego Zespołu. W zdecydowanej większości solistami zostali jego najstarsi członkowie. Tłem klipu jest Sądecki Park Etnograficzny oraz krajobrazy Mystkowa.

Za opracowanie muzyczne odpowiada Anna Wiktor, a za tekst oraz teledysk Patryk Rutkowski. Rzuciliśmy teraz wyzwanie Zespołowi Regionalnemu Mszalniczanie, ZPiT Kurpie Zielone oraz Lachersom.

Efekty naszej pracy oceńcie sami 🙂