KRYSZTAŁY SOLI 2022 SĄ NASZE❗️

 

Wspaniałe informacje napłynęły 13-12-2022 r. z Filharmonia Krakowska, gdzie odbyła się uroczysta Gala wręczenia Nagród dla najlepszych organizacji pozarządowych w Małopolska. Nasze Stowarzyszenie Mystkowianie otrzymało Nagrodę i tytuł Laureata w kategorii Kultura i Tożsamość Regionalna. To dla nas zaszczyt i wielka motywacja do podejmowania kolejnych działań oraz wyzwań.

Dziękujemy Kapitule Nagrody za dostrzeżenie naszej działalności oraz Witold Kozłowski, Iwona Gibas, Marta Mordarska, za opiekę i zaangażowanie, bez których wiele nie udało by się zrobić. Wielkie podziękowania kierujemy również do Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie z Panią Dyrektor Wiolettą Wilimską na czele za nominację i motywację do złożenia wniosku. RAZEM (niezależnie od różnic wiekowych) można wszystko ❤ – dziękujemy Benedykt Poręba za motywację, energię oraz naukę, a Kamilowi Wiatr za kolejny opracowany wniosek i napęd do kolejnych działań.

Lista wszystkich nagrodzonych: https://www.malopolska.pl/aktualnosci/wspolpraca/nagrody-amicus-hominum-i-krysztaly-soli-rozdane

FOT. UMWM