Nadal nie możemy w to uwierzyć, ale wszystko wskazuje, że się uda! Trzymajcie mocno kciuki!
Zespół Regionalny Mystkowianie na zaproszenie Międzynarodowej Sekcji CIOFF od 27.04 do 12.05.2022 będzie reprezentował nasz kraj podczas Festival Vallarta Azteca del Folclor Internacional w Puerto Vallarta w Meksyku. W dotychczasowej historii festiwalu, dopiero po raz drugi organizatorzy będą gościć zespół z Polski.

36- osobowa delegacja przed ponad 2 tygodnie będzie prezentować bogactwo kulturowe Sądecczyzny w pięknym miasteczku nad Oceanem Spokojnym.
Obiecujemy, że relację będziemy przekazywać na bieżąco.

Jeszcze półtorej miesiąca pozostało do naszego wyjazdu na Festival Vallarta Azteca del Folclor Internacional w Meksyku 🇲🇽🇲🇽🇲🇽
Bilety lotnicze zakupione, próby taneczne zaplanowane – nie możemy się doczekać 😀
Trasa jaką pokonamy zajmie ponad 50 godzin: Mystków🇵🇱 – Kraków🇵🇱 – Frankfurt nad Menem🇩🇪 – Meksyk🇲🇽 – Puerto Vallarta🇲🇽
Patronat Honorowy nad naszym wyjazdem na Festival Vallarta Azteca del Folclor Internacional do Meksyku objął Starosta Nowosądecki – bardzo dziękujemy za zaufanie (Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu, Sądeckie zaprasza) oraz Pan Maciej Ziętara – Ambasador RP w Meksyku 🇲🇽🇲🇽🇲🇽 Embajada de Polonia en México 😍😍😍
Każdego tygodnia organizatorzy publikują jednego z uczestników tegorocznej edycji festiwalu – wspólnie z Zespół Regionalny Mystkowianie zaprezentuje się między innymi delegacja z Paragwaju oraz Kolumbii.